Kadra

Emblem_person_blue

Jestem absolwentką Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie uzyskałam tytuł magistra psychologii. Jestem także magistrem socjologii oraz ukończyłam studia (III stopnia) doktoranckie na Uniwersytecie Szczecińskim w Szczecinie.
Studia podyplomowe uprawniające do badań kierowców z zakresu psychologii transportu ukończyłam  na Uniwersytecie SWPS (obecna nazwa)  w Poznaniu.
Interesuję się psychologią rodziny, psychologią rozwoju, psychologią sądową, psychologią zaburzeń osobowości oraz psychologią transportu.
Od kilku lat pracuję m.in. w firmie transportowej, co umożliwiło mi od strony praktycznej przyjrzeć się pracy kierowcy zawodowego.
 W ewidencji psychologów transportu prowadzonej przez marszałka województwa zachodniopomorskiego jestem wpisana pod numerem: Z-P080.
Natomiast Pracownia Psychologiczna jest wpisana pod numerem Z-PP080.

Sylwia Milewska

Emblem_person_blue

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Socjologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Pracuję we własnym gabinecie oraz w Centrum Medycznym Grupy LUX MED, również jako psycholog szkolny, a moja praca poddawana jest stałej superwizji. Swoje umiejętności i wiedzę teoretyczną doskonaliłam w trakcie dwuletniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Obecnie jestem na drodze do uzyskania certyfikatu Psychoterapeuty w nurcie Poznawczo-Behawioralnym. Systematycznie podnoszę swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w konferencjach szkoleniach i warsztatach.

W swoich zasobach posiadam:

I Stopień Terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu.

Psychoterapia poznawczo-behawioralna – skuteczne techniki pracy i interwencji.

Dwie Edycje Intensywny trening psychologiczny przygotowujący do pracy z grupą i klientem indywidualnym.

Szkolenie podstawowe i specjalistyczne z mediacji cywilnych i rodzinnych.

Szkolenia – skuteczne motywowanie, strategie samodoskonalenia, umiejętności komunikacyjne i marketingowe, zarządzanie kryzysem, zarządzanie zespołem ludzkim.

Iwona Witek